גיבוש תפיסת הלמידה ופיתוח העובד | מקס פלוס, יותר ממה שחשבת ללמוד

כחלק מהרצון, להוביל וליזום ולהיות הבחירה של העובדים (במיקוד בפרט) שמנו לנו כמטרה להיות חברה שבוחרת לשים דגש על הצמיחה והתפתחות של העובד באמצעות למידה. מתוך צורך זה מחלקת חווית עובד ופיתוח ארגוני יזמה שינוי בתפיסת הלמידה. גיבשנו, ודייקנו את תפיסת הלמידה בארגון באמצעות מערכת למידה מתקדמת וחדשנית, המקדמת את העקרונות הבאים:

למידה ככלי להתפתחות וצמיחה

אחריות למידה הדדית, עובד וארגון

חדשנות ופשטות טכנולוגית

Blanded learning: למידה און ליין ופרונטאלית 

בחירה ופרסונליזציה  

קראנו לה – ה"מקס פלוס" – בה אנו מנהלים את כל תהליכי הלמידה בארגון מקצה לקצה והכל במקום אחד.

הmax פלוס מלווה את העובד והמנהל ביום יום בתהליכי למידה, החל מקורסי הכשרה, רגולציות, רישום לפעילויות למידה שונות, למידה און ליין ותכני למידה שונים ומגוונים למנהלים בארגון ומהווה עבור העובד מקום לצמיחה והתפתחות. עם אפשרות לבחור באילו מקומות רוצה להתפתח.

הפרויקט כלל 9 שלבים: גיבוש תפיסת הלמידה, בחירת מערכת למידה, בניית אבני דרך עיקריות בפרויקט ומיפוי תהליכי למידה קיימים וחדשים, למידה והקמת תהליכי למידה ותוכן במערכת, הטמעה טכנולוגית ואבטחתית של המערכת למערכות החברה, מיתוג ויצירת תכנית השקה והטמעה למערכת, ביצוע פיילוט, מעקב ובקרה, השקה והטמעה, ומדידה.

דיוק תפיסת הלמידה בארגון והטמעת מערכת הלמידה החדשה השיגה קודם כל בקרב הארגון תשומת לב ושמה את נושא הלמידה ופיתוח העובד במרכז, דרך מערכת חדשנית שמעודדת למידה, בחירה, מגוון תכנים, אחריות ללמידה ושיתוף בידע.

כמו כן ההשפעה קיימת גם בחוויית העובד ומחוברתו לארגון והבחירה כל יום מחדש במקום העבודה, ניתן היה לראות את השפעה זו בפרגון ופוסטים ברשתות החברתיות ופרסום פעילויות הלמידה וההשפעה על העובד. 

כבר בשלב ההשקה, 95% מהעובדים ביצעו כניסה ראשונית למערכת.

לראשונה במקס השקנו תפיסת למידה חדשנית ופורצת דרך באמצעות מערכת LMS דיגיטלית, הנותנת מענה לעובד בהתפתחות אישית ויצירת משמעות בעבודה.

'הmax פלוס – יותר ממה שחשבת ללמוד!'

מנהל את כל תהליכי הלמידה בארגון מקצה לקצה ומהווה עבור העובד מקום לצמיחה ולהתפתחות והכל במקום אחד.

כמו כן, מאפשר לעובד לבסס את הקריירה באמצעות כישורים ומיומנויות שניתן לרכוש במגוון שיטות ותכנים.

בעולם המקצועי היום בעולמות הלמידה אנחנו רואים כי מעבר ממערכת שקופה וטכנית לתפיסת למידה חדשה וערכים אותם אנחנו רוצים לקדם שמה אותנו כחברה צעד קדימה לפני כולם.

מארגון מגיב לארגון יוזם אשר מבין את מיומנויות העתיד ושמירה על מחוברות וחווית עובד.

היכולת לייצר משמעות בעבודה היא היכולת לתת לעובד שלך אחריות ללמידה, כלים לפיתוח, בחירה, למידה מכל מקום, התאמה אישית, קורסים, סדנאות והרצאות והכל במקום אחד.

השותפים שלנו לפרויקט: מנהל הפרויקט מטעם חברת מערכת הלמידה, מנהלת פרויקטים מטעם מערכות מידע, צוות הדרכה ולמידה, צוות אבטחת מידע וגורם מטעם תשתיות.

משך זמן הפרויקט:

הפרויקט התחיל בסוף 2021 ברכישת המערכת, השלבים הראשונים של התהליך בוצעו ב2022 עד לשלב ההשקה השקטה ביוני 2022 השקת המערכת החגיגית בוצעה בפברואר 2023.